09.04.2019
Aktualności, Osiągnięcia
„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”

„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje” – pod tym hasłem przebiegał tegoroczny konkurs plastyczny dla dzieci, który decyzją Prezes KRUS  rozpoczął się w lutym bieżącego roku. Dotychczasowe edycje konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Podobnie było i w tym roku. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, w dowolnej technice, w formacie A3, ilustrującej hasło konkursowe. 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom z naszej szkoły, którzy wykonali przepiękne prace konkursowe.

W związku z tym miło nam również poinformować, że  uczeń z naszej szkoły Grzegorz Lachowicz zdobył wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje.”  Etap regionalny I grupa wiekowa (klasy 0 – III)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”