21.02.2020
Aktualności, Osiągnięcia
Dzieckiem być: Straszny dwór. Straszydła i inne dziwadła.

W listopadzie 2019 r,  uczniowie naszej szkoły przystąpili do międzyszkolnego konkursu plastycznego „Dzieckiem być: Straszny dwór. Straszydła i inne dziwadła.”, zorganizowanego przez Liceum Plastyczne w Tarnowie, z okazji przypadającej w 2019 roku 200 rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki - wybitnego kompozytora i twórcy polskiej opery narodowej.

Na I etap konkursu wysłaliśmy 28 prac uczniów klas 1 – 8. II etap konkursu, do którego zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły Julia Cup, odbył się 14 stycznia 2020r. Wybrani przez komisję konkursową uczniowie uczestniczyli w czterogodzinnych warsztatach, podczas których pod kierunkiem artystów plastyków wykonali pracę zgodną z tematyką konkursu.

Dnia 21 lutego 2020 roku o godz. 12.00, nasza laureatka brała udział w uroczystości rozdania nagród, dyplomów oraz wernisażu prac z II etapu konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!