17.11.2017
Osiągnięcia
VI Lubecka Noc Naukowa

W piątkowy listopadowy wieczór  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Nocy Lubeckiej zorganizowanej przez Zespół Szkół w Lubczy. Jak co roku organizatorzy zapewnili moc atrakcji dla dzieci i młodzieży. Nie zabrakło interesujących wykładów i doświadczeń z dziedziny: chemii, astronomii oraz fizyki. Pan Witold Zawadzi, który jest wykładowcą na  Wydziale Fizyki, Astronomii  i Informatyki Stosowanej  Uniwersytetu Jagielońskiego w ciekawy i interesujący sposób przedstawił wykład na temat światła, który pobudził wyobraźnię wszystkich uczestników. W tym roku po raz pierwszy został zorganizowany konkurs wiedzowy dotyczący krajów uczestniczących w projekcie ERAZMUS + w którym biorą udział uczniowie szkoły w Lubczy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Michał Król i Oliwia Ścieńska.  Wysokie czwarte miejsce zdobył Michał, który udowodnił, że nie podróżując po tych krajach  można  o nich  wiele wiedzieć.

1
2